KONST / Litografier / Serigrafi 11184794
*
nr 1118 4794
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 39/50, bladets mått: 50x50
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juli 2017
kl 18:46:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/7 18:41:49
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:38
-
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:06
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1118 4794
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 39/50, bladets mått: 50x50
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 juli 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/7 18:41:49 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:38 -
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:06



